Naše úpravy ohromily i několikanásobného mistra světa rally Waltera Röhrla!

Porsche staví fantastická auta. Ale dokonce i tak výkonná výroba potřebuje dělat nějaké kompromisy, jedná-li se o hromadnou výrobu. Každý vůz je navržen na žádost širokého okruhu zákazníků a pro mnoho stylů jízdy. Pokud toužíte mít vůz odrážející vaši individualitu nebo dle výkonnostního měřítka o úroveň lepší, vytvoříme perfektní vůz jen pro vás. Strávili jsme již mnoho času úpravou vozů Porsche pro jeho lepší výkon či jeho ovládání. Obrovské zkušenosti získané během závodnické kariéry našeho týmu, ale i současné neustálé vzdělávání v oboru, nám dovolily stát se odborníky na speciální úpravy vozů Porsche.

ÚPRAVY - FOTOGALERIE

Naše podpora

Dříve než dosáhnete vrcholu, nechte naše zkušené techniky připravit vaše auto pro optimální výkon na běžné silnici i závodní trati. Můžeme zlepšit ovládání vozu, brzdy i výkon. Instalovat bezpečnostní vybavení i systém pořizování dat. Nebo jen zkontrolovat nastavení. Ať jste zkušený jezdec nebo jedete své první kolo, my máme odborné znalosti k tomu, aby vaše auto bylo dobře připraveno.

Ale naše podpora nekončí ve chvíli, kdy opustíte naši dílnu. Budeme vám k dispozici kdykoliv a kdekoliv. Nechte nás připravovat a servisovat váš vůz a soustřeďte se jen na řízení!