Pneumatiky Yokohama - poptávka

Rozměr pneu:
/
Typ pneu:
Jméno:
E-mail:
Telefon:

Většina výrobců kvalitních pneumatik má zvláštní oddělení, které se zabývá výkonností pneumatik. Tyto pneu jsou pak nejkvalitnější a jsou nabízeny jako nejvýkonnější za poměrně vysokou cenu. Avšak pokud chcete, aby váš vůz fungoval spolehlivě, není jiné řešení než koupit právě tyto pneumatiky.

Yokohama má dlouholetou tradici v zásobování závodních týmů svými pneumatikami. Velkou měrou tak přispívá k dosažení nejlepšího výkonu za extrémních podmínek. Zároveň je to nejlepší způsob testování a následného dalšího vývoje, jehož výsledek je použit i pro sériové pneu běžných modelů aut. Výkonné pneumatiky zvýší výkon vašeho vozu tím, že mu poskytnou extrémní trakci (přenos sil při akceleraci a brzdění) a auto je výborně ovladatelné. Výkonné pneu ovlivňují i jízdní komfort. V neposlední řadě pneu Yokohama dobře vypadají.

Dnes je společnost Yokohama druhým největším výrobcem pneumatik v Japonsku a pátým největším výrobcem na celém světě. Na špičkové úrovni se však věnuje i jiným oblastem. Společnost Yokohama může svou jedinečnou paletu vysoce kvalitních a pokrokových výrobků nabídnout například také v oblasti pozemních a inženýrských staveb, obecného stavebnictví, hornictví, letecké dopravy, sportu, volného času a námořnictví. Společnost přitom dokončila přechod od vývoje materiálů k nemodernějším metodám v oblasti vývoje výrobků, technologie vrstvení materiálů, výzkumu, hodnocení a výroby.

Sada kol na GT3 MKII
Kit olejové vany
Vonka racing - nabízí prověřené vozy našich klientů
Porsche_911_GT3_RS Porsche_997_Cabrio Porsche_996_Turbo
Kit olejové vany
Kit olejové vany
Separátor pro optimalizaci proudění vzduchu do motoru
Separátor
Ráfky BBS - dle typu vozu a vašich požadavků
BBS
Ráfky ADV.1 pro luxusní vozy - dle typu vozu a vašich požadavků
ADV1

Společnost ADVANCEONE vyrábí vysoce kvalitní litá kola. Ta jsou stavěna pro použití na luxusní automobily a jsou vyráběna zcela individuálně podle zadání klienta. Podoba každého kola, design, šířka, průměr, povrchová úprava i celkový design jsou konzultovány přímo s klientem a odpovídají jeho požadavkům. Majitel vozu tak dostane přesně to, co chce.

Na výběr jsou kola jednodílná ve velikostech od 18" do 23", třídílná dokonce do velikosti 26", přičemž 18" a 19" kola mohou vážit pouhých 7,7 kg. Za zmínku stojí také revoluční konkávní profil – exotická novinka ve velikostech 19"–22".

Neváhejte a vyberte z nabídky již hotových kol ZDE nebo se s námi podělte o vaši představu, kterou zrealizujeme…

ADV.1 VIDEO 2012

Brzdové kotouče - dle typu vozu a vašich požadavků
Brzdové kotouče
Brzdové destičky - dle typu vozu a vašich požadavků
Brzdové destičky
Brzdové kotouče, destičky a titanové protiteplotní podložky pro vozy Porsche - dle typu vozu a vašich požadavků
Brzdové kotouče Porsche
Brzdové kotouče pro vozy BMW - dle typu vozu a vašich požadavků
Brzdové kotouče BMW
Vzduchové filtry - dle typu vozu a vašich požadavků
Vzduchové filtry
Automatické nabíječe baterií
Autonabíječ
Přísada do paliva pro zvýšení oktanového čísla
Přísady